Szczeciński Budżet Obywatelski

SBO_logo_long4.jpg

sbo_nlamp_logo.jpg

       Drodzy mieszkańcy Warszewa oraz rodzice naszych uczniów. Przedstawiamy Projekt Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego nr 77 oraz zachęcamy do zagłosowania na niego już od 28 września.

 

    "Edukacyjny plac zabaw„ ma być przestrzenią zabaw dla dzieci – uczniów szkoły podstawowej nr 7 oraz okolicznych osiedli. Warszewo nie posiada bazy rekreacyjno-sportowej, co powoduje że w okresie weekendów, przerw w pracy szkoły nasze place zabaw, boiska są oblegane przez mieszkańców. Teren szkoły jest otwarty zwłaszcza dla naszych dzieci. Na placu zabaw zainstalowane mają być urządzenia nie tylko do zabawy, ale i do edukacji. Ma to być mały plac naukowy.

SBO_logo_1.jpg

Głosuj na nasz projekt nr 77

Dzielnicowe małe - Północ