"SP7 na Bett Show "

SP7 na Bett Show 2018 (British Educational Training and Technology Show) w Londynie!

Nasza nauczycielka, pani Magdalena Krupińska wystąpiła z prezentacją "Power and Potential of SMART" 25 stycznia 2018 roku na największych w Europie targach technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji.
Opowiedziała o tym, jak wykorzystuje na lekcjach z uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 tablicę SMART oraz program SMART Notebook, zachęcając nauczycieli z całego świata do idei BYOD (Bring Your Own Device). Dzięki jednej z funkcji wspomnianego programu nauczyciel może przesłać stworzoną przez siebie grę, ćwiczenie z tablicy na urządzenia uczniowskie (np. na smartfony). Uczniowie z kolei mogą wysyłać na tablicę tekst i zdjęcia.
 "Quiz z potworami", "Wykrzycz to", "Supersortowanie" to ulubione ćwiczenia uczniów SP7. Ile okrzyków radości słychać, gdy karmione dobrymi odpowiedziami potwory rosną, na tablicy pojawiają się ich własne słowa i zdania, a statki odlatują w przestrzeń kosmiczną:)

Certyfikat.pdf