Zimowe nastroje

Dnia 09 lutego br. w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Zimowe Nastroje” kierowany do uczniów kl. I -III oraz grup 0, zorganizowany przez wychowawców świetlicy. Wśród uczestników, oprócz uczniów naszej szkoły, znaleźli się także reprezentanci: SP 1, SP 14, SP 41, SP 48, SP 54, SP 56 i SP 65. Wszyscy uczestnicy przygotowani byli bardzo solidnie i pięknie prezentowali wiersze. Wielu pokusiło się również o wspaniałe stroje nawiązujące do treści utworów, dodatkowe rekwizyty, a nawet iluminacje świetlne. Ich wysiłek oceniało czteroosobowe jury, a oklaskiwała widownia, wśród której zasiedli opiekunowie i całe rodziny.

Oto wyniki konkursu:

Kategoria gr 0:

I miejsce - Amelia Fajk-Patrzałek SP 48

II miejsce - Aleksandra Banasik SP 54

III miejsce - Paulina Dziewulska SP 14

Kategoria kl. I:

I miejsce - Pola Parianowicz SP 14

II miejsce - Paweł Puchała SP 48

III miejsce – Milena Klag SP 65

Kategoria kl. II:

I miejsce – Antonina Filipowicz SP 1

II miejsce – Mateusz Gustołek SP 7

III miejsce - Michalina Sidor SP 56

Kategoria kl. III:

I miejsce – Hanna Stankiewicz SP 48

II miejsce – Ala Belesta SP 14

Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok.

Dagmara Wierzchowska - wych. świetlicy

20180209_150351.jpg